منتدى النجمة المتالفة سيديف
اهلا بكم في منتدايا الغالي
اهلا بكم في منتدايا الغالي
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خاص بعشاق سيديف

الرئيسيةالبوابةأحدث الصورالتسجيلدخول
بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
سحابة الكلمات الدلالية
المواضيع الأخيرة
» مسلسلها الجديد "أزل" فاز بجوائز 2010 "ميرنا" تعتزل عروض الأزياء.. وتتفرغ للدراما التركية
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 05, 2012 9:44 am من طرف maya

» معلمات عن ميرنا او بهار
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:59 pm من طرف عازفة الصمت

» صور جديدة لبيرين و كيفانش و سيديف و فاتن بتاريخ اليوم من حفل جوائز مجلة Elle
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:58 pm من طرف عازفة الصمت

» مَجْمُوعَة صُوَرْ للفنانة التركية Sedef Avçi
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:57 pm من طرف عازفة الصمت

» اجمل واروع عن سيديف
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:56 pm من طرف عازفة الصمت

» بيرين +سيديف
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:56 pm من طرف عازفة الصمت

» هزال كايا + سيديف فشي
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:55 pm من طرف عازفة الصمت

» ... Sedef Avci ...
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:54 pm من طرف عازفة الصمت

» هـآذي بعض الصــور لحبيبـة قلبي الممثله التركيه سيديف sedef avci
الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالأربعاء يوليو 04, 2012 1:54 pm من طرف عازفة الصمت

التبادل الاعلاني

انشاء منتدى مجاني

الماضي يجرح قلبي

3 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
maya
مديييرة المنتدى
مديييرة المنتدى
maya

الماضي يجرح قلبي Empty
مُساهمةموضوع: الماضي يجرح قلبي   الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالإثنين نوفمبر 28, 2011 7:40 am

الماضي يجرح قلبي Mazi_kalbimde_yaradir_dizi_004_28329_7065911
Yeni Bir Dizi: Mazi Kalbimde Yaradır
الماضي يجرح قلبي Fsnmky

Sanırım daha önce TRT'de yayınlanan hiçbir diziyi izlememiştim. Birkaç dizinin afişine denk gelip merak etmiştim ama sonra televizyonda pek açtığım bir kanal olmadığın için o izleyeyim dediğim dizileri de unuttum gitti.

Kelebeğin Katibesi Mazi Kalbimde Yaradır isimli dizinin fragmanını paylaşmasıyla işler benim için değişti. Oyuncu kadrosunda Selçuk Yöntem gibi güçlü bir ismi barındırıyor dizi. Sedef Avcı ve Özgür Çevik'de başrol oyuncuları arasında ayrıca.

"eğer bir gün hayatım sana gerekecek olursa, gel ve al onu.."

Konusu şöyle: "1974 yılının kışında, bahriyeli Ferit İstanbul’a ayak basar… Müjgan, Ferit, Selim ve Nalan’ın hayatları kesişir… O yıllar ilk görüşte aşk, mümkündür hâlâ. Göz göze gelmek bile bir büyük yangın sebebidir… ve 1974 İstanbul’u, Boğaziçi, martılar, sahil boyu döşeli Arnavut kaldırımlar, Müjgan ve Ferit’e aşk neymiş öğretecekler… Ve sonra aşkla birlikte gelen diğer tüm duyguları öğretecekler; hasreti, vefayı, sadakati, ihtirası, ihaneti, tutkuyu ama illaki susmayı. Kalbe söz geçirebilmeyi… Selim ve Nalan…İki kardeş… Yıllarca büyütmüşler içlerinde aşkın en karasını… Selim, Müjgan’a sevdalı… Nalan, bahriyeliye yaralı… Birbirine bağlı bu dört genç, dile getirilmesi bile büyük günah sayılan bir aşk yüzünden, ömürlerinin baharını kışa çevirirler…"
الماضي يجرح قلبي 36424585
Daha sadece ilk bölümü oynamış olsa da ben baya sevdim bu diziyi! İzlerken beni cidden etkilemeyi başardı. Kavuşamayan aşıkları konu edinen hikayeler az biraz hepimizin ilgisini çekmez mi zaten Smile Konusu, görüntüsü, müzikleri ve oyuncuları ile izlenmeye değer bir dizi olduğu gerçek. Henüz sadece bir bölüm oynamış, o yüzden arayı kolayca kapatıp izleyin bu diziyi efendim Smile

Tanıtım Fragmanları {altı yedi tane kadar var, tutamadım kendimi hepsini izledim Smile}
Gönderen böcük zaman: 21:01 4 yorum
http://almahaba2012.ahlamuntada.com/profile
مغروره بس معذوره
نائبة المديرة
نائبة المديرة
مغروره بس معذوره

الماضي يجرح قلبي Empty
مُساهمةموضوع: رد: الماضي يجرح قلبي   الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالسبت ديسمبر 24, 2011 8:29 pm

روعه
احلى بنوتة
عضو مشارك
عضو مشارك

الماضي يجرح قلبي Empty
مُساهمةموضوع: رد   الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 27, 2011 11:46 pm

شكرا
maya
مديييرة المنتدى
مديييرة المنتدى
maya

الماضي يجرح قلبي Empty
مُساهمةموضوع: رد: الماضي يجرح قلبي   الماضي يجرح قلبي I_icon_minitimeالخميس ديسمبر 29, 2011 10:05 pm

العقووو ولو
http://almahaba2012.ahlamuntada.com/profile

الماضي يجرح قلبي
صفحة 1 من اصل 1